14 Şubat İçin Teknolojik Hediyeler | Burak Yeni
e
sv

14 Şubat İçin Teknolojik Hediyeler

avatar

yenibrk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Yine geliyor saçma sapan, baş belası bir gün. Kavgalar , el ele tutuşan çiftler , kıskançlıklar kısacası bütün duyguları bir arada yaşayacağınız gün için geri  sayım başladı. Hal böyle olunca da hediye telaşı başladı. Hele bütçede yoksa bu güzel gün resmen işkenceye dönüşüyor. Bu yazımda sizlere her bütçeye göre sevgilinize , eşinize alabileceğiniz teknolojik hediyelerde yardım edeceğim.

Ben her sene pijama alırım, en gerekli ihtiyaçlardan biri. Siz pijama alıp ta kavga ederseniz suçlusu ben değilim. Hediye seçimi için en iyi yer internet tir, hem ucuza bulur hem de alacağınız hediye için başkalarının yorumlarını okuyabilirsiniz. Aşağıda alabileceğiniz hediye türlerini hem bayanlar hem de erkekler kullanabilir.

14 Şubat’ ta Alınabilecek Teknolojik Hediyeler

Ipad Mini & Ipad Air 2

Sevgilinize ipad alarak onu şımartabilirsiniz. Özellikle ipad dedim çünkü kadınlar gösterişi sever. Bu hediyeyi bütün mecralarda paylaşırlar. Reeder , Hometech gibi basit marka tabletler alırsanız gözünde düşersiniz.

Rengi altın olmasına dikkat edin. Eğer bir bayana alacaksınız Altın olsun. Eğer bir bayan erkek arkadaşına alacaksa uzay grisi tercih edebilir. Tabletin ilk kurulumunu falan yapın ve duvar kağıdına ikinizin resmini koyun. Fiyat Aralığı 900 – 1500 TL

Fujifilm Instax Mini 9 Fotoğraf Makinesi

Karşınız daki bir bayanın size daha çok aşık olmasını sağlayabileceğiniz bir hediye. Fiyat olarak ta sizi zorlamayacak türden. Eğer kız arkadaşınız fotoğraf çekme meraklısı ise bu küçük fotoğraf makinesi ile kendisini şımartın.

Renk tercihim açık mavi. İnternette çok kolay ulaşabileceğiniz bir hediyedir. Bayanlar erkek arkadaşlarına almasınlar. Erkekler bu tür hediyelerden hoşlanmaz. Fiyat aralığı 280 – 350 TL

Mp3 – Mp4 Oynatıcı

Düşük bütçe ile karşınızdaki insanı sevindirebileceğiniz bir hediyedir. İçerisine sevdiği müzikleri atarak süpriz yapabilirsiniz. İnternette bir çok modele ulaşabilirsiniz. Pahalıya kaçmayın. 50-100 TL arası alacağınız mp4 çaları güzel bir hediye paketinde verin.

Alabileceğiniz markalar ; Goldmaster , Piranha , Philips gibi markaların dışına çıkmayın. Hediye paketi yapmadan önce çalışıp çalışmadığını kontrol edin.

Kulaklık ve Powerbanklar

Kulaklık ve Powerbank tercihide yapabilirsiniz. Bu kadar telefonun kölesi olmuşken bunlarda artık yanınızdan ayırmadığınız aksesuarlar. Bayanlara alırken renkli almaya dikkat edin. Sade renklerden kaçının. Bilinmeyen kırtasiyelerde 5 liraya satılan kulaklıklardan uzak durun sevgilinizin kulak sağlığını bozabilirsiniz. Powerbank alırkende tanınmış marka alın yoksa patlama riski olabilir. Bu da ömür boyu vicdan azabı çekmenize sebeb olur.

Bu hediyeler içinde fiyat aralıkları 20-100 TL aralığındadır. Güzel paketleme yapıp çalışıp çalışmadığını mutlaka kontrol edin.

Diğer Hediye Türleri ve Fiyatları

Telefon Kılıfı : 10-50 TL

Tablet Çantası ya da Kılıfı : 30-50 TL

Konsol ve Bilgisayar Oyunları : 50-300 TL

Oyuncu Mouse ya da Klavye: 50 -200 TL

Akıllı Saat yada Bileklik: 100 – 500 TL

Flash Disk yada Harici Disk : 20 – 200 TL

Teknolojik daha bir çok hediye alınabilir. Ben en hesaplı ve karşınız daki insanı mutlu edebilecek hediyeleri anlatmaya çalıştım. Eğer paranız yoksa hiç uğraşmayın bir gül alın karşınızda sizi seven bir insan varsa dünyanın en mutlu insanı olur. Eğer sizi hediye için sevecek bir insanla beraberseniz arabada alsanız boşa.

Soru ve görüşlerinizi yorum kısmından bildirebilirsiniz.


Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

*

En az 10 karakter gerekli