Sponsor Reklam

Ben Geldim. Yeni Yöneticiniz “Aslı ÖZDEMİR”

AsLiOz 10 Tem 2019 Apple / Mac 128 views  0

Herkese selamlarımı sunuyorum, Ben Aslı Özdemir. 10.07.2019 tarihi ile bu blog sitesinin yeni yöneticisiyim. Aynı zamanda burak beyin editörüyüm. Kendisi için video içerikleri üretiyorum. Bu sitede ve sizlerle olmaktan büyük mutluluk yaşıyorum.

Ben Kimim.

1991 yılında Trabzon Sürmene’de dünyaya geldim. Deli dolu tam bir laz kızıyım. Sürmene Atatürk lisesinde başlayan eğitim hayatıma, katü meslek yüksek okulunda turizm ile devam ettim. İnternet ve Blog dünyasıyla çok haşır neşirim. Kendime özgü tavrım ve hareketlerimle bu sektöre baya tanınmış bir kişiliğe sahibim.

Neden Bu Blog

Burak beyle amerikada iş gezisinde tanıştık ve iyi bir arkadaş olduk. Kendisinin baya bilgi ve tecrübesinden yararlandım. Yaklaşık bir buçuk senedir, bu blog sitesinde yazarlık yapıyorum fakat siz beni tanımıyorsunuz. Artık tanıma zamanı geldi. Aslı meydanlara döndü.

Nasıl İçerikler Paylaşacağım.

Korku içerikleriyle başlayacağım daha sonrasına siz karar vereceksiniz. Fakat çok eğlenceli içerikler paylaşacağım dan hiç şüpheniz olmasın. internet ortamında özgün ve daha önce kimse tarafından yazılmamış ve düşünülmemiş içerikleri üretiyorum.

Tekrardan bu sitede olmaktan ve siz değerli okuyucuların admini olmaktan büyük mutluluk yaşıyorum. Bana ulaşmak için sayfanın iletişim bölümünü kullanabilirsiniz. Buradan göndereceğiniz iletiler, aynı zamanda benim mail kutuma da düşmektedir. O yüzden ektstradan bir mail adresi paylaşamayacağım.

Bu sayfanın altından soru ve görüşlerinizi alabilirim. Bu blog sitesine yazdığınız yorumların neredeyse hepsini ben cevaplayacağım. Şimdilik görüşmek üzere.

Aslı Özdemir {AsLiOz}

Merhabalar ben Aslı, internet sitelerine korku içerikleri üretiyorum. Gezmeyi ve korkmayı çok severim. Bu aralar bilgisayar paylaşımları yapıyorum. Umarım benim dünyamda kaybolmazsınız. İletişim: asslihyy@gmail.com
Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*