Bilgisayar için Gta 5 Save Dosyası | Burak Yeni
e
sv

Bilgisayar için Gta 5 Save Dosyası

avatar

yenibrk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Daha önceden ps3 için gta 5 save dosyası paylaşmıştım. Bu yazımda ise bilgisayar için bütün görevleri tamamlanmış olan kayıt dosyasını paylaşacağım.

Kayıtlı oyunun başında sizi bir uzay gemisi karşılayacak. Bütün harita açık olacak ve oyunun tam anlamıyla zevkine varacaksınız.

Bu kayıt dosyası benim değildir, bitiren ve paylaşan arkadaşın ellerine sağlık. Bu oyunda bir kere bile görev yapmadım diyebilirim. Sizlere nasıl kurulacağını detaylı bir şekilde anlatacağım.

Öncelikle aşağıda vermiş olduğum linkten zip formatındaki save dosyasını indirin ve içerisinde ki dosyaları masaüstüne çıkartın.

Gta 5 Kayıtlı Oyun Dosyasını İndirin..

Kayıtlı Oyun Dosyası Nasıl Kurulur ?

1. Yol

– Belgelerim klasörüne girin.

– Rockstar Games klasörünü açın.

– Profiles klasörüne girin.

– Bu klasörün içerisine 72434 şeklinde sayıyla başlayan klasör olacak, içerisine girin.

– İndirip arşivden çıkardığınız iki tane dosyası bu klasörün içerisine atın.

2. Yol ( Profiles Dosyası Olmayanlar İçin)

Bu yöntem crackli kurulmuş gta 5 içindir. Profil dosyaları belgelerim içerisinde olmadığı için çoğunuz nereye atacağınızı bulamıyorsunuz. Sırasıyla adımları uygulayın.

-Herhangi bir klasör açıp araç çubuğundan Görünüm – Seçenekler – Klasör ve Arama Seçenekleri menüsüne girin. Klasör seçenekleri altında görünüm sekmesine girerek; Gizli dosya, klasör ve sürücüleri gösteri seçerek tamam deyin.

– “C:\ProgramData\Socialclub\RLD!\” ya da “C:\ProgramData\Socialclub\Player\” klasörünü açın.

– Bu klasörün içerisinde numara ile başlayan klasör ya da klasörler olabilir. Bir den fazla kayıtlı oyun dosyanız varsa oynamadığınızı silebilirsiniz. Arşivden çıkan dosyaları ismi numara ile başlayan klasörün içerisine atıp , değiştir deyin.

Bu işlemlerden sonra oyuna girdiğinizde birden fazla kayıtlı oyun dosyanız yoksa direk görevler bitirilmiş halde başlayacaktır. Eğer başlamazsa oyunun içinden yüklediğiniz save dosyasını seçmeniz gerekir. Soru ve görüşlerinizi yorum kısmından bildirebilirsiniz.


Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

*

En az 10 karakter gerekli