Discord Kernel32.dll Hatası ve Çözümü | Burak Yeni
user
e
sv

Discord Kernel32.dll Hatası ve Çözümü

avatar

yenibrk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Discord, kurmaya çalışırken karşılaşılan ve kururuluma izin vermeyen hatalardan biridir. Windows 8 ve altındaki sürümlerde karşınıza çıkabilir. Windows 10 ‘ da nadiren karşılaşılsada, windows 7 işletim sistemine sahip kullanıcıların neredeyse tamamı bu hatayı almaktadır. Nedeni ise discord programının windows 8 ve windows 10 işletim sistemlerine uyumlu olmasıdır. Bu demek değildir ki, windows 7 işletim sistemine yükleme yapılamaz.

Aşağıda uygulayacağınız yöntemleri kullanarak her hangi bir yükleme işlemi yapmadan, discordu sisteminizde çalıştırabileceksiniz. Uygulanan yöntem denenmiş olup, olumlu sonuçlar alınmıştır.

Kernel32.dll Dinamik Bağlantı Kitaplığında Bulunamadı Hatasının Çözümü

Aşağıda paylaşmış olduğumuz Discord isimli dosyayı bilgisayarınıza indirin.

Discord İndirme.

 1. İndirilen dosyayı, masaüstü yada farklı bir konuma çıkartın.
 2. Klasörün içerisinde bulunan, update isimli dosyayı çalıştırarak güncelleme işlemini yapın.
 3. Klasörün içerisine, son güncel versiyon olan dosya gelecektir.
 4. Bir alt sürümlü dosyayı bilgisayarınızdan silebilirsiniz.
 5. App klasörü içerisinde bulunan discord uygulamasını çalıştırın.

Dilerseniz, bu uygulamayı masa üstüne kısayol olarak gönderebilir yada başlangıçta çalışması istediğiniz programlar arasına ekleyebilirsiniz. Programı çalıştırırken, siyah ekran problemi alırsanız aşağıdaki yöntemi uygulayın.

Discord Siyah Ekran Problemi ve Çözümü

Yukarıdaki işlemlerden sonra bu hatayı aldığınız bütün sistemlerde, uygulamayı sorunsuz bir şekilde çalıştırabileceksiniz. Farklı hatalar ve yükleme sorunları yaşıyorsanız, aldığınız hataları yorum bölümünde yada sitenin iletişim bölümünden paylaşabilirsiniz.

Hatanın çözümünde uygulanacak adımlar bu kadardır. Yukarıda indireceğiniz dosyada herhangi bir crack yada virüslü dosya bulunmamaktadır. Daha fazla hata çözümü için sitemizi takipte kalın ve bildirimlere izin verin.


Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

*

En az 10 karakter gerekli