Instagram Hesabını Kalıcı Olarak Silme | Burak Yeni
e
sv

Instagram Hesabını Kalıcı Olarak Silme

avatar

yenibrk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Instagram, akıllı telefonlar için oluşturulmuş popüler fotoğraf uygulamasıdır. Bu uygulamada çok zaman harcıyorsanız , sıkıldıysanız ve artık tat vermiyorsa hesabınızı dondurabilir ya da kalıcı olarak silebilirsiniz. Bu paylaşımı yapmamın sebebi hesap dondurma ya da silme işleminin mobil uygulama üzerinden yapılmamasıdır. Çoğu kullanıcı hesap kapatmayı bilmediği için birini kapatmadan diğerini açıyor ve üzerinde bir den fazla hesap oluyor.

Hesabınızı dondurduktan sonra istediğiniz zaman tekrar giriş yapıp aktif edebilirsiniz. Eğer silme işlemi yaparsanız hesabınıza bir daha erişemezsiniz ve bütün fotoğraf , videolarınız kalıcı olarak silinir. Birine kızıp bu paylaşımı okuyup hesap silme yöntemine gitmeden önce bir  kez daha düşünün. İleride pişman olurum diyorsanız hesap dondurma işlemi yapabilirsiniz.

Hesap Dondurma İşlemi Nasıl Yapılır ?

Hesap Dondurma işlemi için alttaki linke tıklayın ve herhangi bir seçenekten birini seçip şifrenizi yazın. Hesabımı geçici olarak kapat butonuna tıklayarak hesabı dondurabilirsiniz.

https://www.instagram.com/accounts/remove/request/temporary/

Hesap Sime İşlemi Nasıl Yapılır ?

Hesap Silme işlemi için alttaki linke tıklayın ve herhangi bir seçenekten birini seçip şifrenizi yazın. Hesabımı kalıcı olarak sil butonuna tıklayarak hesabınızı silebilirsiniz.

https://www.instagram.com/accounts/remove/request/permanent/

İnstagram hesabı silme işlemleri bu kadardır. Umarım silmeyle dondurma işlemi arasında karışıklık yapmazsınız.Soru ve görüşlerinizi yorum kısmından bildirebilirsiniz.


Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

*

En az 10 karakter gerekli