Instagram Hikayeleri Gizli Olarak Nasıl İzlenir ? | Burak Yeni
user
e
sv

Instagram Hikayeleri Gizli Olarak Nasıl İzlenir ?

avatar

AsLiOz

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Herkese selamlar değerli okuyucular, ben aslı. Bu yazımda sizlere, instagram hikayelerine gizli bir şekilde bakmayı anlatacağım. Instagram’da baktığınız hikayeler, hikayeyi paylaşan kişi tarafından görünmektedir. Bazen, hikayeye bakanlar arasında görünmek istemezsiniz ve bakmak istediğiniz halde sırf karşı kişi sizin baktığınızı görmesin diye, hikayeye bakmazsınız.

Böyle bir durumda kalırsanız ve bu yazıyı okuyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Türk yapımı olan, Stories Watch adlı bir proje tamda bu ihtiyacınızı karşılıyor. Dilerseniz bu işlemi nasıl yapacağınızı kısa şekilde anlatalım.

İnstagram Hikayelerine Gizlice Nasıl Bakılır ?

Aşağıda vereceğim bağlantıya; ister mobil cihazlardan, isterseniz de bilgisayardan erişerek hikayelere gizlice bakabilir ve istediğiniz hikayeyi kolay bir şekilde indirebilirsiniz.

Stories Watch – Hikaye İzleme

Sitenin ara yüzü oldukça hızlı ve sizlere anlaşılır, basit bir şekilde tasarlanmıştır. “Search instagram username” bölümüne, hikayesini bakmak istediğiniz kişinin kullanıcı ismini yazın. Aşağıda, jennifer aniston adresi üzerinden hikaye izlemeyi ve indirmeyi göstereceğim.

Gördüğünüz gibi, kullanıcı adını yazdığınız zaman kişilerin hesapları resimli olarak görünmektedir. O yüzden, yanlış hesaba girme şansınız olmaz. Buradan, hikayesine bakmak istediğiniz kullanıcının üzerine tıklayın.

Sayfanın ortasında, profiline girdiğiniz kişinin son 24 saat içerisinde paylaştığı storyleri göreceksiniz. İzlemek istediğiniz hikayenin, oynat butonuna basarsanız hikayeyi izleyebilirsiniz.

Hikaye İndirme İşlemi Nasıl Yapılır ?

Videoların sağ alt tarafında ki download butonuna basarsak, paylaşılan hikayeleri mp4 formatında bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Not: Gizli hesapların, hikayelerine bakamaz ve de indirme yapamazsınız. Bakmak istediğiniz kişinin profili, gizli hesap olmamalıdır.

İnstagram hikayelerine gizli olarak bu şekilde bakılmaktadır. Böyle bir projeyi bizlerle paylaşan stories watch yapımcılarına teşekkür ederiz. Soru ve görüşlerinizi yorum bölümünden bildirebilirsiniz.


Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

*

En az 10 karakter gerekli