iPhone’a Instagram Videolarını İndirme | Burak Yeni
user
e
sv

iPhone’a Instagram Videolarını İndirme

avatar

yenibrk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Daha önceki yazılarımda iphone cihazlara youtube, twitter ve facebook videolarını galeriye kaydetme yöntemini anlatmıştım. Bu yazımda ise iPhone cihazlara benzer bir yöntemi kullanarak, instagram videolarını kaydetmeyi anlatacağım.

Instagram videolarını indirmek için birden fazla uygulama mevcut, bir çok kişide bu uygulamaları kullanıyor. Bu uygulamalardan video indirebilmek için kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz gerekiyor. Bu türlü güvenli olmayan uygulamalara bilgilerinizi girmek güvenli bir yöntem değildir.

Aşağıda anlatacağım yöntem ile hiç bir programa bilgilerinizi girmeden, kopyaladığınız bağlantı ile kolay bir şekilde galeriye video kayıt edebileceksiniz.

iPhone’a Instagram Videoları Nasıl İndirilir ?

İndirme işlemine başlamadan önce videonun bağlantısını kopyalayın. Kopyalama işlemi için; cihazınıza indirmek istediğiniz videoyu açarak, sağ üst taraftaki üç nokta işaretine tıklayın. Karşınıza çıkan seçeneklerden ” Bağlantıyı Kopyala” seçin.

Video indirme işlemi için Documents by Readdle programını kullanacaksınız. Bu programın kullanımını daha önceden bir çok video kaydetme işleminde anlattığım için, tekrardan yazmayacağım. Aşağıdaki resimde yapmanız gerekenleri maddeler halinde anlattım.

İndirilen Videoyu Galeriye Kaydetme İşlemi

İndirilmiş videoları galeriye aktarma işlemini daha önceden başka uygulamalar üzerinde anlattığım için, tekrardan resim üzerinden göstereceğim. Aynı adımları uygulayarak galeriye kayıt edebilirsiniz.

Bilgisayar ve Android Cihazlara Instagram Videoları Nasıl İndirilir ?

Bu yöntem iphone cihazlara göre daha basittir. Bilgisayarın yada android cihazın internet tarayıcısını açarak; savefrom.net linkine tıklayın. Kopyaladığınız bağlantıyı, link alanına girerek entera tıklayın.

Videonun görseli bir sonraki sayfada karşınıza çıkacaktır. İndir butonuna basarak videonun yüklenmesini bekleyin. Bazı videolara indir denildiği zaman, video yeni bir pencereye oynamaya başlar. Videoya sağ tıklayarak, video olarak kaydeti seçin.

Yukarıda ki yöntemleri kullanarak; Android, iOS ve Windows cihazlara instagram videolarını kayıt edebilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi yorum kısmından bildirebilirsiniz.


Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

*

En az 10 karakter gerekli