iPhone’a Müzik Atma ( iTunes Kullanmadan) | Burak Yeni
user
e
sv

iPhone’a Müzik Atma ( iTunes Kullanmadan)

avatar

yenibrk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Bu yazımda iphone ve ipad cihazlara itunes kullanmadan mp3 yükleme yöntemini anlatacağım. Daha önceden itunes üzerinden atmaya çalıştığınız zaman çoğu kullanıcı hata alıyor yada müziklerini atamıyordu. Bilgisayardaki müziklerle telefon arasında eşitleme yaparak müzikleri öyle gönderiyordu telefona. Bu kadar uğraş sonucunda ise atılmıyordu. Bilgisayardan ios cihazlara direk müzik atabileceğiniz programdan bahsedeceğim. İnternette müzik atılabilecek bir çok program mevcut fakat bu programların düzgün çalışanları parayla satılmaktadır. Size anlatacağım program free olmakla beraber kullanımıda basittir.

İphone’a Müzik Atma İşlemleri 

Kullanacağınız program EaseUS MobiMover

Yukarıda verdiğim linkten kolaylıkla indirebilir ve kurabilirsiniz. Program yüklendikten sonra çalışmak için itunese ihtiyaç duyar. İtunes olmazsa olmazdır. Kullanmayacak olsanız bile ios cihazlarda bu tip uygulamaları çalıştırabilmek için yüklemelisiniz.  Aşağıda vereceğim linkten itunes kurabilirsiniz.

İtunes İndir.

iTuneside kurduysanız müzik atma işlemine başlayabilirsiniz. Öncelikle EaseUS MobiMover programını çalıştırın. İlk açılış ekranında herhangi bir ios cihazı bağlantısı bulunamadı gibi bir hata verebilir. Telefonu bilgisayara bağlayın ve telefonunuza gelen uyarıda bilgisayara güven deyin.

Transfer to This Device bölümüne tıklayarak By file seçin. Bu ekranda dilerseniz klasör olarak atabilirsiniz. Aynı zamanda birden çok müzik seçmenize de izin verir. Müzikleri seçtikten sonra transfer butonuna tıklayarak telefonunuza atılmasını bekleyin.

iPhone ve iOs cihazlara müzik atma işlemi bu kadardır. Program arayüzünü kullanarak isterseniz telefondaki müzikleri resimleri bilgisayara da aktarabilirsiniz.  Bunun için transfer to computer seçmeniz gerekir. Aynı zamanda telefonunuz içerisindeki tüm resimleri , müzikleri ve videoları başka cihazada aktarabilirsiniz. Bunun için iki cihazda bilgisayara bağlamanız gerekir ve program ara yüzünden transfer to other device seçmeniz gerekir. İşlemler bu kadardır. Soru ve görüşlerinizi yorum kısmından bildirebilirsiniz.

Paylaşımı Faydalı Bulduysanız ve Bu Tür Paylaşımların Devamının Gelmesini İstiyorsanız Bağış Sayfamızdan Destek Olabilirsiniz.


Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

*

En az 10 karakter gerekli
avatar
 • mustafa 4 sene önce
 • bu programda kendi oluşturduğunuz listelere attığınız şarkıyı ekleyemiyorsunuz arşivden arayınca çıkıyor çalabiliyorsunuz fakat kendi oluşturduğunuz listelerde ne yazıkki kalmıyor ancak 1 şarkı listelerde kalıyor 2.şarkıyı başka liste yada aynı listeye eklediğinizde 1 önceki siliniyor.bence ciddi sıkınıt bu çünkü her seferinde attığınız şarkıları arayıp bulup çalmanız gerekiyor listelerinize eklenmemesi bence dzültilmeli