Sponsor Reklam
Sponsor Reklam

Kameralara Yansımış Paranormal Görüntüler

AsLiOz 08 Tem 2019 Windows 34 views  0

Bugün kameralara yansımış paranormal görüntüleri inceledim. Bu videoları özenle seçtim ve açıklık getirmeye çalıştım. Gerçekten bu kadar ürpertici olacağını hiç tahmin etmiyordum. Ozaman birlikte izleyelim ve inceleyelim..

Paranormal Görüntüler

1- Hastane Odasında Bedenden Ayrılan Ruh

İlk sahnede hastane odasında yatakta yatan bir adamın içinden ruh çıkıyor ve bu alemden uzaklaşıyor. Bu görüntüler ise kameralara an ve an yansıyor.

2- Aniden Çıkan Hayalet

Bu görüntüde ise, elinde fenerle dolaşan adamın karşısına birden bir hayalet çıkıyor ve korkutuyor. Bu yapma olduğu belli ama en iyi paranormal videoları arasına girmiş.

3- Otoparkta Gezinen Hayalet

Otopark içerisinde yürüyen adamın arkasından geçen bir varlık var ve yürüyen adam bunu fark edip, yanından geçen hayalete bakıyor. Bu tüyler ürpertici olay ise kameralara yansıyor.

4- Genç Kızların Odasındaki Gizem

Şarkı söyleyen iki kız arkadaşın odasındaki kapı bir anda açılıyor ve vazo yere düşüyor. Kapıyı geri kapatmaya giden arkadaşı, kapının tekrar kendiliğinden kapandığını görünce ne yapacağını şaşırıyor.

5- Tatilde Kaybolan ve Asansörde Tuhaf Hareketler Yapan Kız

Bir genç kızın kaybolmadan önce, asansörde kameralara yansıyan görüntüleri. Gerçekten çok tuhaf hareketler yapıyor ve ne yaptığını kimse çözemiyor.

6- İş Merkezinde Gece Olan Olaylar 

Bir iş merkezinde gece saatlerinde, kameralara yansıyan tuhaf olaylar var. Kapılar kendiliğinden açılıyor ve dolapların kapakları açılıp kapanıyor.

7- Koridordaki Hayalet

Adamın evin içinde şüphelendiği sesler sonucunda, koridorda karşılaştığı insan olmayan varlık. Bu görüntüler gerçekten çok korkunç

8- Aynada Tuhaf Hareketler Yapan Çocuk

Bu görüntüde ise küçük bir kız çocuğunun aynada istenmeyen görüntüleri yer alıyor. İzleyenleri derinden etkileyecek.

9- Tuhaf Hareketler Yapan Küçük Kız

Bu görüntüde ise küçük bir kız çocuğunun yaptığı tuhaf hareketler yer alıyor.

10- Ormandaki Cinler

Ormanda gezintiye çıkan bir kaç arkadaşın karşılaştığı manzara gerçekten, bizlere gece vakti ormana gitmemiz gerektiğini söylüyor.

Anlatılan görüntüleri, eklediğim videodan izleyebilirsiniz. Bu arada kanala abone olursanız sevinirim.

Aslı Özdemir {AsLiOz}

Merhabalar ben Aslı, internet sitelerine korku içerikleri üretiyorum. Gezmeyi ve korkmayı çok severim. Bu aralar bilgisayar paylaşımları yapıyorum. Umarım benim dünyamda kaybolmazsınız. İletişim: asslihyy@gmail.com
Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*