Kwai Videolarını İndirme ( Bilgisayar ve Telefona ) | Burak Yeni
user
e
sv

Kwai Videolarını İndirme ( Bilgisayar ve Telefona )

avatar

yenibrk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Son zamanların en popüler uygulaması olan kwai sosyal video ağı üzerinden video indirme işlemini anlatacağım. Kwai sadece akıllı telefonlarda kullanılan ve çeşitli efektler verilerek oluşturulan videolarla çalışan sosyal video ağıdır. Instagram’ın video uygulaması olarak düşünebilirsiniz. Youtubede’da her videodan önce çıkan reklamlarıyla da tanırsınız.

İsterseniz bilgisayar üzerinden, isterseniz android ve ios cihazlarınıza beğendiğiniz videoları indirebilirsiniz. Aynı zamanda kendi çektiğiniz videoları’da kayıt edip arşivleyebilirsiniz.

Kwai Videoları Bilgisayara ve Android Cihazlara Nasıl İndirilir ?

Bilgisayar ve android cihazlara indirme işlemi aynıdır. Yalnızca bilgisayara indirmek bir kademe daha işlem gerektirir. Video indirme işlemi için aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayın;

İzlediğiniz videonun üst bölümünde ki paylaş butonuna tıklayın.

Açılacak menüden Linki al butonuna tıklayın.

Yukarıda aldığınız link, indirme yapacağınız bağlantı linkidir. Bu linki, bilgisayardan indirecekseniz kendinize mail olarak atın yada tutabiliyorsunuz aklınızda tutun. Bilgisayardan yada telefonunuzdan chrome tarayıcısını açarak aşağıdaki adresi girin.

https://tr.savefrom.net/

Bağlantı girin bölümüne, kopyaladığınız linki yapıştırın. Aşağıda açılacak bölümden indir butonuna basarsanız videonuz istediğiniz alana inmeye başlayacaktır. Videolar son çözünürlükte inmektedir.

İphone (iOS) Cihazlara İndirme Nasıl Yapılır ?

iPhone telefonların galerisine kaydetme için, yukarıda anlattığım yöntemlerden sadece linki al işlemini yapın. Daha sonra cihazınıza Documents by Readdle uygulamasını indirerek, indirme işlemine devam edin. Bu uygulama üzerinden galeriye nasıl  video kayıt edeceğinizi diğer yazılarımda anlattığım için tekrardan anlatmayacağım. Nasıl yapıldığını öğrenmek için aşağıdaki yazılarımı okuyabilirsiniz, yöntem aynıdır.

iPhone’a Facebook Videolarını İndirme

iPhone’a YouTube Videolarını İndirme

Kwai videolarını indirme işleminde uygulanacak adımlar bu kadardır. Soru ve görüşlerinizi yorum kısmından bildirebilirsiniz.


Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

*

En az 10 karakter gerekli