Sponsor Reklam

Mac OS X Disklerine Windows’dan Erişim

yenibrk 12 May 2017 Apple / Mac  0

Bu yazımda Macbook  disklerine windows üzerinden erişimi anlatacağım. Bu yöntemle iphone , ipad ve ipodlarınızada windows üzeirnden sistem dosyalarına uygulamalara erişim sağlayabilir ve dosyalarınızı bilgisayara kopyalayabilirsiniz.

Mac OS X Disklerine Erişim Nasıl Olur ?

Diskleri görüntülemek için öncelikle Hfs Explorer programını indirip bilgisayara yüklemek gerekir. Programı yükleyip açtıkran sonra ilk açılışta size dll hataları verebilir önemsemeyin.

Program basit ve kullanışlıdır. Açıldıktan sonra disklerinizi yada cihazlarınızı otomatik olarak görmez. File-Load diyerek bağladığımız diski göstermeniz gerekecektir. HFSExplorer programı ile disklerinizi okuyabilme özelliğine sahip olacaksınız.

Not: Hfs Explorer programı ile diske herhangi bir yazma işlemi yapılamamaktadır. Sadece dosyalarınızı görüp , bilgisayara kopyalayabilirsiniz.

Kopyalamak istediğiniz dosyaları yada klasörleri program üzerinde extract butonuna basarak kopyalayabilirsiniz. İşlemler bu kadardır soru ve görüşlerinizi yorum kısmından bildirebilirsiniz.

Paylaşımı Faydalı Bulduysanız ve Bu Tür Paylaşımların Devamının Gelmesini İstiyorsanız Bağış Sayfamızdan Destek Olabilirsiniz.

{yenibrk}

Namı Değer yenibrk , teknolojik sorunları çözerek ve bilgi paylaşımı yaparak kullanıcıların yaşadığı sorunları çözmek için uğraşır..
Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*