Monster Oyun Bilgisayarı Alınır mı? | Burak Yeni
user
e
sv

Monster Oyun Bilgisayarı Alınır mı?

avatar

yenibrk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Monster bildiğiniz üzere son zamanların en gözde oyun bilgisayarlarını üreten marka. Bu yazımda monster oyun bilgisayarlarının alınıp alınmayacağıyla ilgili bazı ipuçları vereceğim. Yerli bir marka olan monster, canavar anlamına gelerek piyasaya çok iddialı bir giriş yaptı. Yerli üretim olan monster markası, sadece dış tasarımı ve konsepti kendisi üretiyor. Donanım parçaları, diğer bilgisayar markalarının kullandıklarıyla aynı.

Televizyonlarda gördüğünüz reklamları ise resmen kullanıcıları kendine çekiyor. Oynayamadığınız oyun olursa anında iade garantisi, aslında ucu açık bir reklam. Piyasadaki en dandik ekran kartı modelleri bile bütün oyunları açmaya düşük ayarlarda oynamaya yeter, önemli olan ultrada en iyi fpsi almaktır. Monster bilgisayarlarda çoğu oyunu rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Oysaki piyasada en baba gaming bilgisayarları üreten markalarda vardır. ( Msi, Lenovo, Acer, Dell, Asus ) gibi. Monsterın ömür boyu bakım anlaşması teklifi bilgisayarda sadece oyun oynamayı bilenler için kaçınılmaz bir fırsat. Bilgisayara hükmeden kullanıcılar ise kendi fanlarını, bilgisayarlarını kendileri temizlerler. O yüzden monster kullanan yaş ortalamasına ve bilgisayar bilgisine bakarsanız, acemi ve küçük yaşlar daha çok monster markasına yöneliyor.

Monster mağazası ve teknik servisi, ülkemizde 3-4 ilde birer tane bulunmakta. Bilgisayarlarına bakım yaptırmak isteyen kullanıcılar, sabahın erken saatlerinde bu mağazalara gelerek bilgisayarlarını bırakırlar ve temizlendikten sonra geri alırlar.

Gaming bilgisayar denildiği zaman benim aklıma Msi ve Acer Predator geliyor. Bu markalara daha çok para ödemektense, aynı özellikteki bilgisayara monster sayesinde sahip olabilirsiniz. Eğer kısıtlı bir bütçeniz varsa ve oyun notebooku almak istiyorsanız, mutlaka monster almanızı öneririm.

Sağlamlık konusuna gelecek olursak, her bilgisayarda olduğu gibi birazcık şansınız olacak. Aldığınız günden beri sürekli servise de verebilirsiniz, hiç bir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz de.

Monster oyun bilgisayarları hakkında söyleyeceklerim bu kadardır. 1 sene kullandım ve memnun kaldım. Yinede baba markalar varken, benim için hep ikinci planda kaldı. Görüşlerinizi yorum kısmından bildirebilirsiniz.


Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

*

En az 10 karakter gerekli