Sponsor Reklam

NBA 2K19 Duyuruldu ( Special Edition )

yenibrk 05 Haz 2018 Oyun  0

20. yılını kutlayan Nba, Special Edition sürümünü duyurdu. 2K Games nba severleri fazla bekletmedi ve özel sürüm olan special edition ile bilgileri paylaştılar. Nba2K19’un kapak resminde Lebron James yer alacak. Oyunun orjinal sürümü ile ilgili henüz bir paylaşım yapılmadı.

Bu seneki oyunda daha gerçekçi grafikler bizleri bekliyor olacak. Lebron James sürümüne daha çok özenilmiş gibi gözüküyor. Oyunun orjinal sürümü ve special edition sürümü ile arasında 130 lira gibi bir fark olacak. Ön siparişte görünen fiyatları böyledir. Dijital ve Fiziksel versiyonlar çıktıktan sonra değişiklikler görebiliriz.

NBA 2K19 Special Editionda; sanal para, LeBron James MyTEAM kartı, 25 çift Nike ayakkabısı ve LeBron MyCOURT özelleştirmeleri gibi bir dizi ekstra özellikler olacaktır.

20. Yıldönümü Sürümünde yer alacak fiziksel ögeler arasında ise LeBron NBA 2K19 posteri bulunuyor. Bunun yanında etiket sayfası ve lebronun kelimelerinden oluşan özel bir bileklik olacak. NBA 2K19, 11 Eylül’de dijital ve fiziksel olarak satışa sunulacak. Special sürümünü oynamak isteyenler ise 7 Eylülde oynama fırsatı bulacaklar. Nba2k19’un demo versiyonu her platform için 31 Ağustos’da sunulacak.

Yeni bilgiler çıktıkça paylaşmaya devam edeceğim. Soru ve görüşlerinizi yorum kısmından bildirebilirsiniz.

{yenibrk}

Namı Değer yenibrk , teknolojik sorunları çözerek ve bilgi paylaşımı yaparak kullanıcıların yaşadığı sorunları çözmek için uğraşır..
Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*