Ninite ile Otomatik Program Kurulumu | Burak Yeni
e
sv

Ninite ile Otomatik Program Kurulumu

avatar

yenibrk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Bu yazımda temiz bir Windows kurulumundan sonra nasıl hızlı bir şekilde programları yükleyebiliriz onu anlatacağım.  Ninite bütün günlük ihtiyaç programları üzerinde barındıran ve üzerindeki bütün programlar ücretsiz olan bir yazılım sitesidir. Kullanıcılara bu hizmeti sunması büyük kolaylık sağlıyor. Her bir programı programın kendi sunucusu üzerinden bilgisayarımıza otomatik olarak yüklüyor. Yükleme işlemi yaparken herhangi bir soru yada kurulum dizini belirtmemizi istemiyor.

En güzel özelliğide programları bilgisayarımız 32 yada 64 bit ise ona uygun olarak yüklüyor. Siz programları seçiyorsunuz ve indirme aracını bilgisayarınıza indirip çalıştırıyorsunuz. Geri kalanı kendisi hallediyor siz o ara başka işlerinizle uğraşıyorsunız.

Ninite her programın kısayolunuda maüstüne kaydediyor ve kolaylıkla uğraşıyorsunuz. İçerisinde antivirüsten ,  javaya kadar her türlü ihtiyaç program var.  Programları Türkçe olarak yüklemeside ayrı bir güzelliği.  Format attıktan sonra ilk işiniz niniteden programları yüklemek olsun.

Ninite üzerinden Program Nasıl Yüklenir

Aşağıdaki web sitesine girdikten sonra ihtiyaçlarınıza göre programları işaretliyorsunuz. Herhangi bir sınır yoktur , istediğiniz kadar seçebilirsiniz. Eğer bilgisayarınızda virüs programı yüklü ise yükleme işlemi yaparken devre dışı bırakın.

Ninite Web Sitesi

İnstall dedikten sonra Bilgisayara inen indirme aracını çalıştırın ve programların yüklenmesini bekleyin. İşlemler bu kadardır. Soru ve görüşlerinizi yorum kısmından bildirebilirsiniz.

Paylaşımı Faydalı Bulduysanız ve Bu Tür Paylaşımların Devamının Gelmesini İstiyorsanız Bağış Sayfamızdan Destek Olabilirsiniz.


Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

*

En az 10 karakter gerekli