Sponsor Reklam

Outlook Başlatılıyor yada İşleniyor da Kalma Sorunu

yenibrk 01 Haz 2017 Bilgisayar  0

Bu yazımda çok sık kullanılan outllook uygulamasının açılmama sorununu anlatacağım. Ne yazık ki bu sorun officenin bütün sürümlerinde yaşanıyor. Outlook uygulamasını açmak istediğinizde işleniyor yazısında kalıyor ve bilgisayarı ne kadar resetleseniz de problem çözülmüyor.

Outlook uygulamasında bu sorun bir çok neden den kaynaklanabilir. Outlook uygulamasının düzgün kapatılmaması , Giden kutusunda gönderilememiş maillerin birikmesi gibi.

Outlook Başlatılıyor yada İşleniyor da Kalma Sorunu Nasıl Giderilir ?

Takılma sorununu giderebilmek için outlook uygulamasını bir kez güvenli modda çalıştırmak gerekiyor. Outlooku güvenli modda çalıştırmak için masaüstünden yada uygulamalar kısmından ctrl tuşuna elinizi basılı tutarak programı başlatmanız. Outlook başlarken size Ouıtlook sistemini güvenli modda mı başlatmak istiyorsunuz uyarısını verecek ve evet diyeceksiniz.

Evet dedikten sonra outlook güvenli modda açılacaktır. Daha sonra Outlooku kapatın ve normal şekilde açın. İşleniyor kısmında daha takılmayacaktır. İşlemler bu kadardır. Soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bildirebilirsiniz.

Paylaşımı Faydalı Bulduysanız ve Bu Tür Paylaşımların Devamının Gelmesini İstiyorsanız Bağış Sayfamızdan Destek Olabilirsiniz.

{yenibrk}

Namı Değer yenibrk , teknolojik sorunları çözerek ve bilgi paylaşımı yaparak kullanıcıların yaşadığı sorunları çözmek için uğraşır..
Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*