Sponsor Reklam

Paranormal Hikayeler 1. Bölüm – Gece Gelenler

yenibrk 03 Tem 2018 Paranormal 55 views  0

Paranormal bölümü blog sitemiz için yeni açılmıştır. Youtube kanalımızda paranormal içerikler paylaşıp, aynı zamanda bu içerikleri blog sitemize de eklemeye karar verdik. 

Paranormal Hikayeler adlı bir program başlattık arkadaşlar. Bu programda daha önceden olay yaşamış yada şuan bu tür olay yaşayan kişiler programımıza katılıp yaşadıkları olayları anlatıyorlar. Bu yazımda ise yaşanılan olayı paylaşacağım.

Uğurcan bey, 29 yaşında bizi instagram adresimizden buldu ve paranormal bir olay yaşadığını söyledi. Bizde kendisini yayına alıp, yaşadığı olayı anlatmasını istedik. Olay tam olarak şu şekildedir.

Bir kandil gecesi uğurcan, evde yatarken gece 3 sıralarında kapı zili çalıyor. Uğurcan rüya gördüğünü zannedip, kapıyı açmıyor. Tekrardan aynı zil çaldığında ise, kapıyı açmaya gidiyor ve kapıda kimsenin olmadığını görüyor. Aynı zamanda koridorun ışığı da yanmamaktadır. Bunun üzerine uğurcan, heralde yanlışlık olduğunu zannedip tekrardan odasına yatmaya gidiyor. 10 dakika sonra tekrardan zil çalmaya başlıyor, korkarak ablasını uyandırıyor.

Ablasıyla birlikte kapı zilinin pillerini söküyorlar ve yatmaya gidiyorlar. Bunun üzerine 10 dakika sonra tekrardan zil çalmaya başlıyor ve elleri ayakları titriyor ikisininde. Bu arada bütün komşular dışarı çıkmışlar ve kapı sesini duymuşlardır. Uğurcan ve ablası abdest alıp, namaz kılarlar ve zil sesi kesilmeye başlar.

Bu olay uğurcan ve ablası için unutulmaz bir paranormal olay olarak  hatıralarda yer alır..

Sizinde anlatacak hikayeleriniz varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi yorum kısmından bildirebilirsiniz. Bu tür paylaşımlardan haberdar olmak için mutlaka youtube kanalına abone olun.

{yenibrk}

Namı Değer yenibrk , teknolojik sorunları çözerek ve bilgi paylaşımı yaparak kullanıcıların yaşadığı sorunları çözmek için uğraşır..
Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*