Sponsor Reklam

Playstation 4’de PUBG Heyecanı Başladı

yenibrk 26 Kas 2018 Oyun 569 views  0

Uzun süredir beklenen battle player oyunu, Player Unkown’s Battlegrounds için Playstation platformunda geri sayım başladı. Playstation’dan yapılan açıklamaya göre PUBG, türkçe arayüz ve türkçe metin desteği ile 7 aralıkta satışa sunulacak. Beklenen oyun windows, xbox ve mobil cihazlarda zaten oynanabiliyordu. 7 aralıktan itibaren ps4 kullanıcıları da pubg oynayabilecek.

Playstation Store’da ön ödeme yaparak satın alabileceğiniz oyunun üç farklı paketi bulunmaktadır. Ön ödeme bilgileri ile paketler arasındaki farklılıkları aşağıda belirteceğim.

PUBG Oyun Paketleri 

Pubg için 3 farklı paket olduğunu söylemiştik. Şimdi bu paketleri inceleyelim; Oyunun her paketi ana oyunu içerir, farklı olan sadece oyun içerisinde size verilen ekstra bonuslardır.

Pubg – Looter’s Edition 

Paket Fiyatı : 134 TL

Paket İçeriği : Ana oyun ve Ön Sipariş Bonusları

Pubg – Survivor’s Edition 

Paket Fiyatı: 219 TL

Paket İçeriği: Ana Oyun, Ön Sipariş Bonusları, Survivor Pass, Vikendi , 2,300 G-Coin Paketi ve 20,000 BP

Pubg – Champion’s Edition

Paket Fiyatı: 259 TL

Paket İçeriği: Ana Oyun, Ön Sipariş Bonusları, Survivor Pass, Vikendi, 6,000 G-Coin Paketi ve 20,000 BP

Yukarıdaki fiyatlar oyunun erken ödeme fiyatlarıdır. 7 Aralık’tan itibaren bu fiyatlar yükselecektir. PUBG oynayabilmek için Plus üyelik şartı da olacaktır. Henüz Black Friday indirimleri devam ederken 12 aylık üyeliği almak doğru bir tercih olacaktır.

Şuan için Ps4 Pro’da hdr desteği yok fakat önümüzdeki güncellemelerle hdr desteği gelecektir. Şimdilik oyun hakkındaki bilgilendirmeler bu kadar. Resmi kaynaklardan yeni bilgiler geldikçe güncelliyor olacağım.

Umarım Ps4’de keyif alacağımız bir oyun olur. Kesin almayı düşünüyorsanız erken ödeme yapın. Çıktıktan sonra en az 1-2 ay indirim gelmez. Soru ve görüşlerinizi yorum bölümünden bildirebilirsiniz.

{yenibrk}

Namı Değer yenibrk , teknolojik sorunları çözerek ve bilgi paylaşımı yaparak kullanıcıların yaşadığı sorunları çözmek için uğraşır..
Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*