PS Plus Haziran Ayı Oyunları Açıklandı | Burak Yeni
e
sv

PS Plus Haziran Ayı Oyunları Açıklandı

avatar

yenibrk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Playstation, Ps Plus üyeleri için haziran ayı oyunlarını açıkladı. Bu ay oyun sevenleri oldukça güzel oyunlar bekliyor olacak. Ps4, Ps3 ve Ps Vita olarak toplamda 6 oyun yayınlanacak. Bu oyunlardan ikisi ps4 , diğer ikisi ps3 ve kalan oyunlarda ps vita’ya dağıtılmış durumda olacaktır.

Plus üyelikle oyun alanlar, üyelikleri bitene kadar oyunlarla oynayabilirler. Üyelikleri bittiklerinde oyunları göremezler. Yeniden üye olduklarında daha önce alınan oyunlar tekrardan kütüphanede görünür.

Aşağıda bu oyunları ve piyasa değerlerini detaylı olarak açıklayacağım.

Ps Plus Haziran Ayı Oyunları Nelerdir ?

Trials Fusion  (PS4)

Bisiklet ve motosiklet oyun sevenleri için bağımlılık yapacak bir oyun diyebilirim. Oyun içerisindeki efektler olsun, oynanış olsun değerini fazlasıyla hak ediyor. Ps plus üyeleri mutlaka almalıdır. Ps Store fiyatı 59 TL

HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p

XCOM 2 (PS4)

Akıcı bir uzaylı oyunu arayanlar için güzel bir fırsat. Dünyayı işgal eden uzaylılara karşı, hem hayatta kalma mücadelesi hem de dünyayı kurtarabileceğiniz bir serüven. Ps storede fiyatı 199 TL’dir. Fiyatı zaten ne kadar kaliteli olduğunu belli ediyor.

HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p

Tom Clancy’s Ghost Recon: Future Soldier ( Playstation 3 )

Eski bir oyun fakat konusu ve oynanışı güzeldir. Pakistan, Rusya ve Norveç’de geçen savaş oyunudur. Ps3 kullanıcıları plus üyeliklerini değerlendirip oynayabilirler. Ps Store fiyatı 19.99 TL’dir.

HDTV ekran çözünürlüğü: 720p, 1080i, 1080p

• Zombie Driver HD: Complete Edition ( Playstation 3 )

Basit bir zombi oyunu, araçla zombilerden kaçıyonuz. Ps store değeri 45 TL’dir. Almaya ve kütüphanede yer kaplamaya değmez. Yinede oyunsuzluktan iyidir diyen oyuncular, oynayabilirler.

HDTV ekran çözünürlüğü: 720p, 1080i, 1080p

Atomic Ninjas ( Playstation Vita )

Squares ( Playstation Vita )

Mart 2019 dan itibaren Ps3 ve Psp Vita için plus oyunları çıkmayacaktır. Haziran ayı plus oyunları bu şekildedir. Bir çoğunu oynadım. Oyunlarla ilgili soru ve görüşlerinizi yorum kısmından bildirebilirsiniz.


Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

*

En az 10 karakter gerekli