Ps4 5.05 Versiyonları Kırıldı ( Slim ve Pro Modelleri ) | Burak Yeni
e
sv

Ps4 5.05 Versiyonları Kırıldı ( Slim ve Pro Modelleri )

avatar

yenibrk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Geçtiğimiz günlerde PS4 5.05 versiyonlarının yazılımla kırılıp içerisine oyun yüklendiği açıklandı. Daha önceden 4.55 e kadar olan versiyonlar kırılmış ve bir çok oyun yüklenip oynanabiliyordu. Bir çok yeni oyun bu versiyonda çalışmadığı için ve 4.55 versiyon konsollar piyasada zor bulunduğu için çok az kişi kırık bir şekilde oyun oynayabiliyordu.

Son çıkan kırma yöntemiyle şuanda piyasada en son çıkan oyunları oynayabiliyorsunuz. God of war , Pes 18, Nfs Payback ve bir çok oyun. Ps4’ün son dönemlerine yaklaştıkça, kırılma haberlerini daha çok duyabiliriz. Eğer sistem versiyonunuz 5.05 ‘ in üzerindeyse sistem güncellemelerini kapatarak, bir üst versiyonların kırılmasını bekleyebilirsiniz.

Hangi Modeller Kırılıyor ?

5.05 Versiyon ve altına sahip olan bütün PS4 Modelleri kırılabiliyor. Önceden sadece ilk kasalar kırılabiliyordu ve son kırılma işlemi ile birlikte artık PS4 Slim ve PS4 Pro modelleri kırılabiliyor.

Daha önceki yazımda PS4ün içerisine takılan bir elektronik devreyle kırma yöntemini anlatmıştım. Cihazınızın garanti dışı kalacağından dolayı, bu işlemi yaptırmanızı önermemiştim. Yeni kırma yöntemini destekliyorum. Yazılımsal olarak yapılan kırma işlemleri cihazınıza hiçbir zarar vermez. Bir çok rehberde kırma yöntemi anlatılıyor. Yapılan işlemler çok da basit. Bu rehberlerden en doğru bilgiyi veren, piyasada işini en iyi yapan ve en güncel haberleri paylaşan “shnistanbul” (ps4oyun.com) rehberiniz olsun.

Bu paylaşım sadece bilgilendirme amaçlıdır. Ps4 kırma işlemini nasıl ve nerede yapacağınızla ilgili üstte bir referans verdim. Kırma yöntemini paylaşmadım, yanlış işlem yapıp başıma ekşimeyin diye.

Yeni versiyonlar kırıldıkça bilgi veririm. Soru ve görüşlerinizi yorum kısmından bildirebilirsiniz.


Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

*

En az 10 karakter gerekli