PS4 Kırıldı MTX Key ( Kırdırmayın ) | Burak Yeni
e
sv

PS4 Kırıldı MTX Key ( Kırdırmayın )

avatar

yenibrk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

BU YÖNTEM DAHA KULLANILMAMAKTADIR. AŞAĞIDAKİ LİNKTE GÜNCEL KIRMA İŞLEMİ HABERİ PAYLAŞILMIŞTIR.

Ps4 5.05 Versiyonları Kırıldı ( Slim ve Pro Modelleri )

Bu yazımda konsol tutkunları için sevindirici bir gelişmeyi paylaşacağım. 2-3 haftadır yurt dışından gelecek olan mtx devre kartıyla ps4 kırma haberleri dolaşıyordu. Bu yazıyı yazmadan önce kırma işlemini yapan yerleri ziyaret ederek oyunları oynama fırsatı buldum. Kesin olarak ps4 lerin kırıldığını söyleyebilirim. Aşağıda Mtx Key devre kartının ne işe yaradığını, nasıl oyun yüklendiğini, avantajlarını ve dezavantajlarını anlatacağım.

Az önce de söylediğim gibi bir kaç tanınmış konsol kırma işlemlerini yapan yerleri ziyaret ettim. Olduk ça zahmetli ve riskli bir işlemden geçiyor konsolunuz. O yüzden yaptıracağınız yeri çok iyi seçmeniz gerekiyor. Konsolun içi açılarak mtx key devre kartı lehim yapılıyor.

Bu işlem ps3 lerde ode cobra işlemine benziyor fakat aynı mantıkta çalışmıyor. Ps4 e lehimlenen elektrik kart yükleme işlemleri tamamlandıktan sonra sökülüyor. Cihazınızın için de kalmıyor. Bu işlemler den sonra cihazının içi açıldığı için garanti den çıkıyor.

MTX Key Nedir ?

Mtx Key konsoldaki oyunların sınırsızca paylaşımının yapılmasına olanak sağlayan elektronik bir devredir. Bu devre cihaz kartının içerisine lehimlenerek zor bir işlemden geçer. Piyasa da 200 lira lık oyunları 10-20 lira verek kolaylıkla cihazınıza yüklettirebilirsiniz.

Oyun Yükleme ve Oynama İşlemleri 

Oyunlar cihazınıza kopyalandıktan sonra internet bağlantınızı kesmeniz gerekecektir. Eğer aktif bir bağlantı olursa hiç bir oyunu oynayamaz ve oyunlarınız silinebilir.  Hiç bir şekilde yüklenen oyunları online olarak oynayamıyacaksınız.

Bunun gibi bir çok dezavantajı olsada , yıllarca beklenen bir olay gerçekleşti. Şuan 4,72 versiyonda çalışmaktadır. Bir sonraki güncellemede çalışır mı derseniz çalışmayacaktır. Kırılma haberlerinin bu kadar çabuk yayılmasıyla birlikte sony yakın zamanda açığı kapacatacak bir güncelleme yayınlayacak ve oyunlar o güncellemeyi almaya mecbur bırakılacak.

1-2 ay içerisinde herkesin elinde patlayacak oyunlar. Benim tavsiyem hiç cihazını riske atmayın. Konsolunuz daki oyunlar yeni çıkacak güncellemeri isterse boşuna cihazınıza lehim attırmış ve içini açtırmış olursunuz. Şu anda kırma işlemini 100 lira yapıyorlar. Oyunların tanesini de 20 liradan yüklüyorlar. Kırma işlemi ile birlikte 15 oyun yükletseniz 350 lira vereceksiniz. Yarın öbür gün oyunlar elinizde patlarsa keşke 350 liraya iki oyun alsaydım diyebilirsiniz.

Yeni kırılma yöntemi ile iki oyun oynadım. Gta5 ve pes2017 hiç bir donma ve takılma problemi olmadı. Bu demek değil ki ben aldım 1-2 sene hiç sorunsuz oynayacam oyunları. İnternet olmadan konsollar bir hiç. Kırma işlemi ve oyun parasına psn hesap alıp her ay bedava yayınlanan oyunlarıda oynayabilirsiniz.

Benim oyun meraklıları için söyleyeceklerim bu kadar.  Zar zor para biriktirerek aldığınız güzelim konsolları mındar etmeyin. İnternetsiz bilgisayar nasıl sa , internetsiz konsol da o şekilde olur. Eğer yine de kırdırma işlemi yaptırmak isterseniz. Nerede yaptıracağınızı ve güvenilir yerleri sizinle paylaşırım.

Paylaşımı Faydalı Bulduysanız ve Bu Tür Paylaşımların Devamının Gelmesini İstiyorsanız Bağış Sayfamızdan Destek Olabilirsiniz.


Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

*

En az 10 karakter gerekli
 • Burak kalkan3 sene önce
 • Ps 4 kırdırılıyormu
  Kıldırılıyorsa kırdırıldıktan sonra orjinal oyunlar oynanirmi

 • özkan3 sene önce
 • iyi günler ps4 aldım. ancak evimde internetim yok ve 2 adet oyun denedim ve ikisininde ön yüklemesi oldu fakat otyunları açmak istediğimde ilk sayfada donup kalıyor ve açılmıyor. yetkili servis internet olmadığından oyun güncellenemiyor ve açılmıyor dendi. bunun sebebi gercekten bu mu acaba?

 • Emre4 sene önce
 • Yurt.disindan kırılmış ps4 geldi içinde 20 oyun vardi .fakat surum güncellendi yanlışlık la ve oyunlar silindi. Simdi tekrar oyun yukletmek istiyorum varmi bildiğiniz?

 • yusuf kaan akın4 sene önce
 • bu ps4 kırma işlemini istanbul içinde nereler yapıyor mümkünse asya yakasında

  • yenibrk4 sene önce
  • biraz daha beklemenizi öneririm.