PUBG Lite Türkiye’de Ön Kayıt Açıldı | Burak Yeni
user
e
sv

PUBG Lite Türkiye’de Ön Kayıt Açıldı

avatar

yenibrk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Dünyanın en çok oynanan battle royale oyunu pubg, lite sürümünün bir çok ülkede oynanmasına izin veriyordu. Bu ülkeler arasında ne yazık ki Türkiye bulunmuyordu. Vpn ve değişik yöntemler kullanılarak lite sürümünü oynayanlar olmasına rağmen, ping problemi yüzünden can sıkıcı bir hal alıyordu. Oyunun resmi açıklamasına göre lite sürümü 23 mayısta Türkiye’de oynanabilecek.

Lite sürüm nedir ; Pubg oyununun düşük sistemli bilgisayar için geliştirilmiş ücretsiz versiyonudur. Bu versiyonu ekran kartı bulunmayan notebooklar bile oynayabilecek.

ÖN KAYIT

Pubg Lite Türkiye Resmi Web Sitesi

23 Mayıs’ta oynayabilmek için öncelikle yukarıdaki linkten ön kayıt olmanız gerekiyor. Bunun için resmi web sitesine girerek önce bir hesap oluşturmanız daha sonrada ön kayıt işlemlerini tamamlamanız gerekiyor. 22 Mayıs gününe kadar ön kayıt olanlar hediye sahibi de olacaklar. Bu hediyeler; M416 Kaplan ve Çita Paraşütü 

Almış olduğunuz ödüller, kayıt olurken bildirmiş olduğunuz e-posta adresine 23 Mayıs perşembe günü gönderilecektir.

OYUN NASIL İNDİRİLİR

Resmi sitedeki indir butonuna tıklayarak oyunu indirebilmeniz mümkün fakat indir butonu pasif durumda gözükmektedir. Büyük ihtimal 23 mayıs günü aktif hale gelecektir. Yoğunluktan etkilenmemek için ve daha önceden yükleyip, zaman kaybetmemek isterseniz aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Pubg Lite İndir

Sistem Gereksinimleri Nelerdir

Oyunun indirme bölümünde minimum ve tavsiye edilen sistem gereksinimlerini görebilirsiniz. Minimum sistem gereksinimlerinde oyunun, basit intel hd kartlarla bile oynanabileceğini görebilirsiniz.

Lite sürümü ile verebileceğim bilgiler şimdilik bu kadar. 23 Mayıs akşamı oynayıp hep birlikte göreceğiz. Soru ve görüşlerinizi yorum kısmından bildirebilirsiniz.


Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

*

En az 10 karakter gerekli