Pubg Mobile Fps Arttırma (Gfx Kullanımı) | Burak Yeni
user
e
sv

Pubg Mobile Fps Arttırma (Gfx Kullanımı)

avatar

yenibrk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Pubg mobile oyununu bilgisayar üzerinden oynayanların en büyük sıkıntılarından biride oyun içinde yaşanan kasma, donma ve fps düşüşleridir. Bu yazımda tencent üzerinden gfx tool kullanarak oyundaki fpsi arttırma işlemini anlatacağım. Android sistemlerde zaten bir çoğunuz gfx programını kullanıyorsunuzdur.

Gfx tool, oyun üzerindeki grafikleri optime ederek sizin daha akıcı bir oyun oynamanızı sağlar. Tencent sadece pubg mobile oynatmaya yarayan program değil, aynı zamanda üzerinde apk uygulamalarını çalıştırabileceğiniz android bir emülatördür. Bu program yükleme, internet sayfası açma gibi işlemler kullanıcıların erişmemesi için gizlenmiş durumdadır.

Pubg Mobile Tencent Gfx Tool Kullanımı Nasıl Yapılır ? 

Oyunların bulunduğu ekranın üzerindeyken F9 tuşuna basarsanız, gizlenmiş olan diğer uygulamalar ortaya çıkacaktır. Bu ekrana ulaşmak için, pubg mobile oyunu açıkken çık tuşunu kullanabilirsiniz.

Browser uygulamasını çalıştırarak, içerisinde apk uygulamaların barındırıldığı apkpure web sitesine giriş yapın. Sitenin arama bölümüne Gfx tool yazarak resimdeki programın indirilmesini başlatın. İndirme başladığı zaman, yukarıdaki bölümde inme işareti belirecektir. Ekranı aşağı kaydırarak, inen dosyaya çift tıklayarak yüklemeyi tamamlayın.

Gfx Tool programını çalıştırın ve aşağıda resimde gördüğünüz ayarları uygulayın. Ben bu ayarları kendi bilgisayarımın performansına göre ayarladım. Eğer daha iyi özellikte bir bilgisayara sahipseniz, ayarları yükseltebilirsiniz. Düşük sistemli bir bilgisayar kullanıyorsanız, resimdeki ayarları uygulayabilirsiniz.

Ayarları seçtikten sonra, önce accept daha sonra run diyerek oyunu çalıştırın. Eğitim alanında test ederek, oyundaki fps artışını görebilirsiniz. Eğer istediğiniz gibi olmadıysa, gfx tooldaki bütün ayarları deneyerek istediğiniz akıcılığı bulabilirsiniz.

Tencent emülatör programı üzerinden gfx tool kullanarak, fps arttırma işleminde uygulanacak adımlar bu kadardır. Soru ve görüşlerinizi yorum bölümünden bildirebilirsiniz. Sayfanın en altında videolu anlatımı bulabilirsiniz.


Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

*

En az 10 karakter gerekli