Pubg Mobile Uc Nasıl Yüklenir? | Burak Yeni
user
e
sv

Pubg Mobile Uc Nasıl Yüklenir?

avatar

yenibrk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Dünyanın en çok oynanan mobile oyunu için, uc yükleme işlemini anlatacağım. Uc, oyun içi eşya satın alabileceğiniz oyun parasıdır. Bu oyun parasını oyun içerisinden google play ya da ios hesaplarınıza tanımladığınız kartlarla alabilirsiniz. Bu hesaplara herhangi bir kart tanımlama yapmak istemiyorsanız, aşağıda anlatacağım yöntemi uygulayarak uc yükleme işlemini yapabilirsiniz.

Uc satın almadan önce aldığınız sitenin güvenilir olduğundan mutlaka emin olun. Tanınmış olan satıcı sitelerden satın alın ve stok durumlarını mutlaka kontrol edin. Satın almak istediğiniz ucyi, seçtikten sonra siparişi tamamlayın. Satın alma işlemi bittikten sonra, site tarafından üyelik panelinize ve mail adresinize bir kod gönderilir. Bu kod aşağıda size yükleme yapabilmek için lazım olacaktır.

Uc Yükleme İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir ?

Uc yükleme sitesi olan Midasbuy web sitesine giriş yapın. Yukarıda sağ üst köşedeki bölgeyi, Türkiye olarak değiştirin.

Not: Bölge değiştirme yapmazsanız, gireceğiniz kodlar kabul edilmeyecektir.

Ödeme kimliği giriş yap bölümüne, oyun içerisindeki karakter id nizi girin. Karakterinizin kimlik numarasını öğrenmek için, oyun içerisindeyken profil bölümüne tıklayın. Profil resminizin hemen üzerinde karakter kimliğini bulabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra, ödeme yöntemini Reedom Code olarak seçin.  Alt tarafta ödeme kodu ekranı açılacaktır. Bu bölüme, satıcı sitenin size vermiş olduğu kod numarasını yapıştırarak gelen uyarılara evet yanıtını verin.

Not: Takma isim bölümünden isminizi kontrol edin. Kullanılan kodlar sadece tek seferliktir. İadesi ve değişimi mümkün olmamaktadır.

Bu işlemlerden sonra oyuna girerek ucnizi kontrol edin. Yoğunluktan dolayı 1 dk yükleme için sürebiliyor. Hemen panik yapmadan biraz zaman geçmesini bekleyin. Yazının altında videolu anlatımı bulabilirsiniz.

Pubg mobile oyununa uc yükleme işleminde uygulanacak adımlar bu kadardır. Soru ve görüşlerinizi yorum kısmından bildirebilirsiniz.


Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

*

En az 10 karakter gerekli
avatar
 • Bedirhan 2 sene önce
 • Siz efsanesiniz kıralsınız ama bana lütfen uc