Seo Pack Kodlarının Sayfa Kaynağında Gözükmemesi | Burak Yeni
e
sv

Seo Pack Kodlarının Sayfa Kaynağında Gözükmemesi

avatar

yenibrk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Bu yazımda all in one seo pack eklenti kodlarının sayfa kaynağında gözükmeme durumun da ne yapmanız gerektiğini anlatacağım. Öncelikle seo pac eklentisinden biraz bahsedeyim ; Seo pack wordpress sitenizi arama motorlarında ön sıralarda çıkmaya yarayan optimizasyon eklentisidir. Sizin yerinize sitenizin seo çalışmalarını yürütür. Aynı zaman da seo pack üzerinden site haritası oluşturabilir ve arama motorlarına gönderebilirsiniz.

WordPress üzerinde her tema seo pack eklentisini desteklemiyor. Siz eklentiyi etkinleştirdiğiniz zaman seo pack kodları , sayfanın kaynak kodlarında gözükmüyor. Gözükmediği zaman seo pack üzerinden oluşturmuş olduğunuz description ve keywordslar arama motorlarında gözükmüyor. Aşağıda bu sorunu nasıl düzelteceğinizi anlatacağım.

Seo Pack Kodlarının Sayfa Kaynağında Gözükmesi ?

Admin panelinden Görünüm –  Düzenleyici sekmesini açarak header (tema üst bölüme ) tıklayın. Burada </head>  etiketini bulun ve hemen üzerine ;

<?php wp_head(); ?>

kodunu ekleyin. Kodu ekledikten sonra yapmış olduğunuz değişikliği güncelle deyin. Eklentiler –  Yüklü eklentilere girerek seo pack eklentisini önce etkisizleştirin ve sonra tekrardan etkinleştirin. Etkinleştirdikten sonra kontrol ettiğinizde seo pack kodları sayfa kaynağı kodlarında gözükecek ve seo pack sayfanızın ayarlarını yapılandıracaktır. Arama motorlarında değişikliğin tamamlanması 3-4 günü bulacaktır.

İşlemler bu kadardır. Soru ve görüşlerinizi yorum kısmından bildirebilirsiniz.

Paylaşımı Faydalı Bulduysanız ve Bu Tür Paylaşımların Devamının Gelmesini İstiyorsanız Bağış Sayfamızdan Destek Olabilirsiniz.


Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

*

En az 10 karakter gerekli