Sponsor Reklam

Sitemizle İlgili Önemli Açıklama

yenibrk 10 May 2019 Apple / Mac 237 views  0

Uzun zamandan beri bilgisayar kullanıcıları için içerik, çözüm ve bilgi paylaşmaktayım. Sizlerden gelen güzel yorumlar beni motive etti ve sitenin bu günlere gelmesini sağladı. İyi yada kötü yorum yapan herkese teşekkür ediyorum. Eleştirilere açık bir insanım, her zaman hatalarımı bilmek beni mutlu eder.

Bu yazıyı neden yazma gereksinimi hissettim;

Askere gittiğim için ve çocuğum doğduğundan dolayı yaklaşık 3 aydır siteye giriş yapamadım. Bu süre içerisinde sizlerden gelen baya yorum ve mail olmuş. Mail ve yorumlarınıza geri dönüş yapamadığım için üzgünüm. Umarım sorunlarınıza çözüm bulmuşsunuzdur. Siteyle tek başıma ilgilendiğim için ve kendi özel işlerimden de dolayı geriye dönük yorumlarınızı yaklaşık 1000’e yakın cevap veremeyeceğim. Bu 3 aylık süreçte yorumları cevaplamaya kalkışsam, bir 3 ay daha kaybederiz. Bütün yorumlara onay verdim. Bu yazının yayınlanmış olduğu tarihten itibaren gelen yorumlar ve mailler aynı gün yanıtlanacaktır.

Anlayışınız için teşekkür ederim… Burak YENİ ( yenibrk)

{yenibrk}

Namı Değer yenibrk , teknolojik sorunları çözerek ve bilgi paylaşımı yaparak kullanıcıların yaşadığı sorunları çözmek için uğraşır..
Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*