Sponsor Reklam

Steam Sonbahar İndirimleri

yenibrk 23 Kas 2017 Oyun 958 views  0

Steam sonbahar indirimleri kapsamında bütün oyunlarda indirime gitti. Bazı oyunlarda %75 bazı oyunlarda ise %50 indirim uyguladı. Steamden oyun alınacak en güzel zamanlar. Oyun fiyatlarının bu kadar yüksek olması sebebiyle çoğu oyunu sadece incelemekle kalıyoruz. Bu indirim çoğu oyun severi mutlu edecek gibi gözüküyor. Hangi oyunları ne kadara alabileceğinizi ve bu indirimin ne kadar süreceğini aşağıda yazacağım. Black Friday beklerken sonbahar indirimi gelmesi, bu sene black fridayı görmeyeceğiz anlamına geliyor.

Uygulanan bu indirim 28 Kasım 21:00 tarihine kadar geçerlidir. Bu süreden sonra oyunlar tekrardan eski fiyatlarına dönecektir. Önce cadılar bayramı sonrasında 29 Ekimde resmen hüsrana uğradık. Önünüzdeki 5 günü iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Bu indirimlere bakacak olursanız hep ayın son haftalarına denk geliyor. Yine işçi çocukları mağdur 🙂 Hiç bir zaman ayın ilk haftası uygulanan bir indirim görmedim.

Steam Sonbahar İndirimleri Kapsamında Alınabilecek Oyunlar

Sizler için steamde en popüler oyunların fiyatlarını çıkardım. Ben sadece ETS2 aldım. Bir sigara paketinden daha ucuz olduğu için.

Counter-Strike: Global Offensive : 16,08 TL

Euro Truck Simulator 2 : 9,75 TL

Grand Theft Auto V: 89,50 TL

PlayerUnkown’s BattleGrounds: 69,00 TL

Pro Evolution Soccer 2018: 99,50 TL

NBA 2K18 : 139,30 TL

Rocket League : 15,50

Gördüğünüz üzere oyunların fiyatları yarıdan aza indirilmiştir. Steame yeni başlayanlar 50 TL bütçe ile CsGo, Ets2 ve Rocket Leauge alabilirler. Soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bildirebilirsiniz.

Paylaşımı Faydalı Bulduysanız ve Bu Tür Paylaşımların Devamının Gelmesini İstiyorsanız Bağış Sayfamızdan Destek Olabilirsiniz.

{yenibrk}

Namı Değer yenibrk , teknolojik sorunları çözerek ve bilgi paylaşımı yaparak kullanıcıların yaşadığı sorunları çözmek için uğraşır..
Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*