Sponsor Reklam

This Site is Experiencing Technical Difficulties Hatası

yenibrk 11 May 2019 Web Tasarımı 450 views  0

WordPressin son yayınladığı 5.2 güncellemesini kuran site sahipleri, güncelleme bitiminde This Site is Experiencing Technical Difficulties hatasını almaktadırlar. Hatanın türkçe açıklaması bu site teknik zorluklar yaşıyor. Bu durumda siteye erişim sağlanamıyor ve admin paneline erişilemiyor. Hatanın kaynağı eski wordpress temaların 5.2 güncellemesini desteklememesidir. WordPress üzerinden resmi bir açıklama olmasada, bir sonraki güncellemede bu hatanın giderileceği belirtiliyor.

Hatayı alan kullanıcılar sitelerinin yedeklerini geri yükleyerek tekrardan sitelerini erişime açabilirler. Yedekleri yoksa hosting firmasından otomatik olarak alınan yedeklerin geri yüklenmesini isteyebilirler. Hiç bir yerde yedeği yoksa aşağıdaki yöntemi uygulayabilirler.

Bu hatayı alan site sahipleri hatanın çözümü için wordpress sürümlerini düşürmeleri gerekir. Fazla geriye gitmelerine gerek yok, 5.1.1 sürümü yüklemeleri hatadan kurtulmalarına ve sitenin tekrar erişime açılması için yeterlidir.

WordPress Sürüm Düşürme İşlemi

Yukarıda linkte anlattığım yöntem sonrası hiç bir dosya ve yazılarınızı kaybetmeden, wordpress versiyonu düşürebilirsiniz. Bu işlemden sonra hata ortadan kalkacağı için site tekrardan erişime açılacaktır.

Hatanın çözümünde uygulanacak işlemler bu kadardır. Soru ve görüşlerinizi yorum bölümünden bildirebilirsiniz.

{yenibrk}

Namı Değer yenibrk , teknolojik sorunları çözerek ve bilgi paylaşımı yaparak kullanıcıların yaşadığı sorunları çözmek için uğraşır..
Benzer İçerikler

“This Site is Experiencing Technical Difficulties Hatası” üzerine 2 yorum

  1. giray dedi ki:

    Merhaba,

    Link boş çıkıyor ama 🙂

    1. yenibrk dedi ki:

      link düzeltilmiştir, bildirdiğiniz için teşekkürler 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*