Sponsor Reklam

True Key’i Bilgisayardan Kaldırma

yenibrk 26 Tem 2017 Bilgisayar 925 views  0

True Key , internette kullandığınız şifreleri tek bir çatı altında toplamaya yarayan programdır. Bazı programları yüklerken içerisinde otomatik olarak yüklenir yada programın yüklenmesini iptal etmezseniz true key bilgisayarına yüklenir. Çoğu kullanıcı programı silemediği için format atmak zorunda bile kalıyor. Nedeni ise ram belleği fazla kullanmasıdır.

True Keyin uninstal dosyası yoktur. Adobe flash player yüklerken true key seçeneğini iptal etmezseniz bilgisayarınıza yükleniyor. Program ekle kaldırdan bile kaldırsanız program gitmiyor. Bilgisayar ilk açılışta karşınıza çıkıyor. Bu durumla başa çıkmaz zorlaşıyor. Bu yazımda true key programını kolay bir şekilde tamamen kaldırma işlemini anlatacağım.

Intel True Key’i Bilgisayardan Nasıl Kaldırırız ?

1- Mcafee kaldırma yazılımı  verdiğim linkten programı indirin.

2- İnen Mcrpr.exe dosyasını çalıştırın.

3- Gelen uyarıları kabul ederek next diyerek kaldırma işleminin bitmesini bekleyin.

4- Kaldırma işlemi bittikten sonra bilgisayarı yeniden başlatın.

Bu kaldırma işleminden sonra true key kaldırılmış olacaktır. Bir daha karşınıza çıkmayacaktır. İşlemler bu kadardır. Soru ve görüşlerinizi yorum kısmından bildirebilirsiniz.

Paylaşımı Faydalı Bulduysanız ve Bu Tür Paylaşımların Devamının Gelmesini İstiyorsanız Bağış Sayfamızdan Destek Olabilirsiniz.

{yenibrk}

Namı Değer yenibrk , teknolojik sorunları çözerek ve bilgi paylaşımı yaparak kullanıcıların yaşadığı sorunları çözmek için uğraşır..
Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*