Sponsor Reklam

Tüm Ps3 Modelleri Kırılıyor

yenibrk 29 Kas 2016 Oyun  0

Silim ve Süper Slim Ps3’lere Oyun Yüklettirme İşlemi

Bugün sizlere yeni model ps3’lerin , herkesin kırılmayan dediği ps3’lerden bahsedeceğim. Artık bütün ps3ler kırılıyor ve içlerine oyun yüklenebiliyor.  3-4 gün önce bende oyun yüklettirme işlemini yaptırdım. yaklaşık 20 tane oyun yüklettirdim ve hepsi sorunsuz çalışıyor. Bu işlemi nerelerde yaptıracağınız çok önemlidir.

Yeni nesil oyun yükleme işlemi ethernet kartı üzerinden ethernet kablosuyla cfwli makineler ile birbirlerine bağlanarak , veri transferi yapılıyor bu yüzden oyun yükletme işlemini yapacak kişileri iyi seçmelisiniz. Piyasada yüzlerce bu işi yapan insanlar var ve öyle şeylere şahit oldum ki , ethernet kartlarını bozanlar kurutanlar neler neler.

Şimdi diyebilirsiniz ki nerede yaptıralım neresi güvenilir ?

Bunun için biraz googleden tavsiyeler alabilir ve oyun yüklettirmiş insanları dinleyebilirsiniz. Ben Bakırköyde Shn İstanbul’da yüklettirdim. Şahin abi gerçekten çok ilgili , ilk görüşte güveneceğiniz bir insandır.  Yeride bakırköyde dir. Google ‘den arama yaparak hakkında bilgilere referanslara ulaşabilirsiniz.

burakyeni-ps3-kirma

Oyun Fiyatları Ne Kadar ?

Oyun yüklettirme fiyatları yaklaşık olarak 10 lira tutuyor. Tavsiyem tek tek oyun yüklemeniz değil , toplu bir şekilde yüklettirmenizdir. Çünkü daha sonrada tek bir oyun yüklemek istediğinizde makinanızdaki bütün oyunlar siliniyor.

Bu işlemi nasıl yapacağınız açıklanmış ve bazı kişiler tarafından eğitim cd’leri bile satılmaktadır. Ben uğraşmak istemedim , eğerki uğraşırsanız ve verilen bilgileri iyi okursanız sizde oyun yükleyebilirsiniz.

Ben bu makaleyi Şahin abi için yazdım kendim oyun yükleme falan yapmıyorum o yüzden , eğer sorunuz yada başka birşey olursa ps4oyun.com adresini ziyaret ediniz.

Paylaşımı Faydalı Bulduysanız ve Bu Tür Paylaşımların Devamının Gelmesini İstiyorsanız Bağış Sayfamızdan Destek Olabilirsiniz.

{yenibrk}

Namı Değer yenibrk , teknolojik sorunları çözerek ve bilgi paylaşımı yaparak kullanıcıların yaşadığı sorunları çözmek için uğraşır..
Benzer İçerikler

“Tüm Ps3 Modelleri Kırılıyor” üzerine 2 yorum

  1. Kemal dedi ki:

    Oyun yükletme işlemini nerde yaptırabiliriz

    1. yenibrk dedi ki:

      Merhaba ; yazıyı dikkatlice okursanız nerede yaptırdığımla ilgili bilgileri paylaştım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*