Twitter Videoları Nasıl İndirilir (iPhone’a Özel) | Burak Yeni
e
sv

Twitter Videoları Nasıl İndirilir (iPhone’a Özel)

avatar

yenibrk

 • e

  Mutlu

 • e

  Eğlenmiş

 • e

  Şaşırmış

 • e

  Kızgın

 • e

  Üzgün

Bilgisayar ve mobil cihazlar için twitter videolarını indirme yöntemini anlatacağım. Twitter üzerinden beğendiğiniz videoları ister bilgisayarınıza mp4 olarak indirebilir isterseniz de cihazlarınızın (andorid, ios) galeri bölümüne kayıt edebilirsiniz.

İndirme işlemine başlamadan önce videonun bağlantısını kopyalamanız gerekmektedir. Bağlantı kopyalama yapabilmek için bilgisayardan indirmek istediğiniz videonun üzerindeki ok işaretine tıklayarak Tweetin bağlantısını kopyala demeniz yeterlidir.

Mobil cihazlarda ise videonun sağ alt tarafında bulunan Tweet paylaşma aracına tıklayarak, bağlantıyı kopyala diyebilirsiniz.

Bilgisayar ve Android Cihazlara Twitter Videolarını İndirme

İnternet tarayıcısını açarak, “twittervideodownloader” sitesine giriş yapın. Yukarıda kopyalamış olduğunuz bağlantıyı “url” alanına yapıştırın ve download butonuna tıklayın.

Bir sonraki sayfada indirmek istediğiniz genişliğin yanındaki “Download Video” butonuna tıkladığınız zaman indirme işlemi başlayacaktır.

iPhone’a Twitter Videolarını İndirme

ios cihazlara inen videoyu galeriye kayıt edebilme işlemini daha önceden youtube ve facebook videoları indirme yazılarımda uzun uzun anlatmıştım. O yüzden tekrardan anlatmayacağım. Farklı olan tek yer programda girilecek site.

iPhone’a Facebook Videolarını İndirme

** Resimde savefrom.net olarak yazdığım adresi, twittervideodownloader.com olarak değiştirip işlemleri uygulayın. Uygulama resimleri yukarıdaki linkte mevcuttur.

Videoları Galeriye Kaydetme

Buradaki yöntemide yukarıdaki linkte detaylı olarak anlattığım için içerisindeki bölümü resim olarak ekleyeceğim. Aynı adımları uygulayabilirsiniz.

Yukarıdaki adımları uygulayarak video indirme işlemini tamamlayabilirsiniz. İndirme yapacağınız sitenin sonsuza kadar yayında olacağının garantisi yoktur. Sitede problem olduğu zaman alternatif indirme siteleri bilgi olarak verilecektir. Video download etme işleminde uygulanacak adımlar bu kadardır. Soru ve görüşlerinizi yorum kısmından bildirebilirsiniz.


Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

*

En az 10 karakter gerekli