Sponsor Reklam

VLC Media Player ile Online Video İzleme

yenibrk 12 Haz 2017 İnternet 1.985 views  0

Bu yazımda vlc media player kullanarak nasıl internetten video izleyebileceğinizi anlatacağım. Vlc media playerda bir çok özellik mevcuttur. Bu özellikler den bazıları izlediğiniz videonun belli kısımlarını kayıt etme yada videolar arası dönüştürme işlemleridir.

Vlc media playerdaki bu özellik en çok youtube videolarını izlerken kullanılıyor. Aşağıda anlatacağım yöntemle çok kolay online video izleyebileceksiniz.

VLC Media Player ile Nasıl Online Video İzlenir ?

Media playerda ortam menüsüne tıklayarak “Ağ akışını Açın” seçeneğine tıklayın.

Burada ağ seçeneğine tıklayarak adres satırına izleyeceğiniz videonun url sini girmeniz yeterli olacaktır. Her web sitesinden videoyu oynatmayabiliyor.

Bu işlemlerden sonra internetten online video izlerken istediğiniz işlemleri vlc media player üzerinden yapabileceksiniz. İşlemler bu kadardır. Soru ve görüşlerinizi yorum kısmından bildirebilirsiniz.

Paylaşımı Faydalı Bulduysanız ve Bu Tür Paylaşımların Devamının Gelmesini İstiyorsanız Bağış Sayfamızdan Destek Olabilirsiniz.

{yenibrk}

Namı Değer yenibrk , teknolojik sorunları çözerek ve bilgi paylaşımı yaparak kullanıcıların yaşadığı sorunları çözmek için uğraşır..
Benzer İçerikler

“VLC Media Player ile Online Video İzleme” üzerine 1 yorum

  1. Ali dedi ki:

    Onu dedemde biliyor.. filmi nasıl açacaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*