Sponsor Reklam

Windows 10 s Geliyor

yenibrk 07 Ara 2016 Oyun 679 views  0

Microsoft 2 Mayıs’da düzenlediği etkinlikle Windows 10’un  çok daha hafif versiyonu olarak yeni sürümü Windows 10 s yi tanıttı. Windows 10 Cloud olarak duyurulması beklenirken Windows 10 s olarak tanıtımını yaptılar.

Windows 10 s Özellikleri Nelerdir ?

Windows 10 s eğitim sektörünü benimsemiş bir sistem olarak karşımıza çıkacak. Bu da bir çok kısıtlamayı meydana getirecek gibi. Windows mağazasından başka uygulama yüklenmeyecek ve Edge harici tarayıcı kullanılmayacak.  Windows 10 s ile ilgili gelişmeler oldukça paylaşacağım. Fiyatı hakkında net birşey yok windows 10 pro lisansı olan kullanıcılar rahatlıkla geçiş yapabilecekler.

win10s-burakyeni2

Office 365 ‘in öğrencilere ücretsiz olması beklenirken malesef olmadı. Fakat öğrenciler için minecraft uygulaması yüklü gelecek söylentileri var.

Bekleyip göreceğiz.

Paylaşımı Faydalı Bulduysanız ve Bu Tür Paylaşımların Devamının Gelmesini İstiyorsanız Bağış Sayfamızdan Destek Olabilirsiniz.

Etiketler:

{yenibrk}

Namı Değer yenibrk , teknolojik sorunları çözerek ve bilgi paylaşımı yaparak kullanıcıların yaşadığı sorunları çözmek için uğraşır..
Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*