Sponsor Reklam

Windows 10’da Yerleşik Yönetici Hesabı Sorunu

yenibrk 20 Haz 2017 Windows  0

Bu yazımda Windows 10 işletim sisteminde uygulama açılamıyor hatasının çözümünü anlatacağım. Bu hata bilgisayarınızda çalıştırmak istediğiniz kurulum dosyası yada yüklü olan programı açmak istediğinizde karşınıza çıkabilir. Bu durum can sıkıcı bir hal alabilir. Aşağıda anlatacağım 2 basit yöntemle bu hatadan kurtulacak ve uygulamalarınızı çalıştırabileceksiniz.

Windows 10’da Yerleşik Yönetici Hesabı Sorunu Çözümü

1.Yöntem ( Kullanıcı Hesabı Denetimi Ayarları)

Denetim Masası – Kullanıcı Hesapları –  Kullanıcı Hesabı Denetimi Ayarlarını Değiştir yolunu izleyin.

Açılan ekranda, sol tarafta bulunan ayar çubuğunda, Windows‘da yapacağınız değişikliklerde, sistemin sizi uyarmasını istediğiniz seviyeyi ayarlayıp tamam diyorsunuz.

Ayar çubuğunda ki ayarı en alt yada en altın bir üstüne getirin. Bu ayardan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın ve açılmayan uygulamayı açmayı tekrardan deneyin.

2.Yöntem ( Komut Sistemini Kullanma)

Windows’un arama çubuğuna cmd yazarak ya da windosws + r kısayolunu kullanarak cmd yazın ve cmd yi çalıştırın. Komut ekranına user administrator /active:no yazın ve entera basın. Bu işlemden sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın. 

İşlemler bu kadardır. Soru ve görüşlerinizi yorum kısmından bildirebilirsiniz.

Paylaşımı Faydalı Bulduysanız ve Bu Tür Paylaşımların Devamının Gelmesini İstiyorsanız Bağış Sayfamızdan Destek Olabilirsiniz.

{yenibrk}

Namı Değer yenibrk , teknolojik sorunları çözerek ve bilgi paylaşımı yaparak kullanıcıların yaşadığı sorunları çözmek için uğraşır..
Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*