Sponsor Reklam

Windows 10 Masaüstü Simgeleri

yenibrk 12 May 2017 Windows 1.653 views  0

Windows 10 yaygın olarak kullanılmaya başladığından itibaren yaptığım gözlemler sonucunda çoğu bilgisayarda masaüstü simgeleri yok. Kullanıcılar masaüstü simgelerini ayarlamayı bilmedikleri için kısayol atıyorlar. Daha sonra o kısayolları silip Bilgisayara yada belgelere girmek için uzun uğraşlar veriyorlar. Bilgisayarı yeni aldığınız zaman da bu simgeler gelmez. Herkesin tek sorduğu şey masaüstü simgeleri nerede ! !  Aşağıda kolayca Windows 10 işletim sistemlerinde nasıl masaüstü simgelerini getirmeyi anlatacağım.

Not: Masaüstü Simgeleri Yerleştirmek için Windows 10 Etkinleştirilmiş Olması Gerekmektedir. Aksi Takdirde Ayarlara Giremeyiz.

Masaüstü Simgeleri Nasıl Ayarlanır  ?

Masaüstünde bir kere sağ tıklayarak kişiselleştire tıklayın.  Sırasıyla ;

Temalar –  Masaüstü Simge Aylarları

Bu bölümde istediğiniz simgeleri seçip tamam derseniz masaüstü simgeleri ekranınıza gelecektir. İşlemler bu kadardır. Soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bildirebilirsiniz.

Paylaşımı Faydalı Bulduysanız ve Bu Tür Paylaşımların Devamının Gelmesini İstiyorsanız Bağış Sayfamızdan Destek Olabilirsiniz.

{yenibrk}

Namı Değer yenibrk , teknolojik sorunları çözerek ve bilgi paylaşımı yaparak kullanıcıların yaşadığı sorunları çözmek için uğraşır..
Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*