Sponsor Reklam

Winrar İle iso Dosyalarını Açma İşlemi

yenibrk 11 May 2017 Bilgisayar 2.178 views  0

Bu yazımda winrar ile iso dosyalarını nasıl kolay bir şekilde açabileceğimizden bahsedeceğim. İnternetten indirdiğimiz çoğu oyun yada programlar iso formatlıdır. Bunları açmak için iso programları kullanıyorsunuz doemon tools buda yetmiyor sanal disk oluştur image yarat bir sürü ıvır zıvır iş çıkıyordu. Bu da yetmiyormuş gibi bir de program bilgisayarı kasıyordu.

Winrar ile iso dosyalarını açmak basit bir işlemdir. Bunun için winrar yükleme yaparken , yüklemenin son aşamasında bize hangi uzantılarını açmak istediğini sorar. Burada en üstte iso vardır.

winrar-iso-acma-burakyeni

Tamam deyip kurulumu bitirdikten sonra. İso uzantılı dosyalarımız rar şeklini alacaktır. İster açıp içine bakın isterseniz dosyaları çıkart yapabilirsiniz.  İşlemler bu kadardır. Soru ve görüşlerinizi yorum bölümünden bildirebilirsiniz.

Paylaşımı Faydalı Bulduysanız ve Bu Tür Paylaşımların Devamının Gelmesini İstiyorsanız Bağış Sayfamızdan Destek Olabilirsiniz.

Etiketler: ,

{yenibrk}

Namı Değer yenibrk , teknolojik sorunları çözerek ve bilgi paylaşımı yaparak kullanıcıların yaşadığı sorunları çözmek için uğraşır..
Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*