Sponsor Reklam

WordPress Login Logosunu Değiştirme

yenibrk 12 May 2017 Web Tasarımı 936 views  0

Bu yazımda wordpress wp-admin (login) kısmında ki standart wp logosunu değiştirmeyi anlatacağım. Bununla ilgili bir çok yazı var ama hiç biri çalışmıyor. Kodları değiştirerek bu işlem artık yapılmıyor ayrıca yedeği alınmazsa functions dosyasında yapacağınız değişiklikler sitenize ulaşmanızı engelleyebilir.

WordPress Login Logosunu Değiştirme

Login logusunu değiştirme işlemini eklentiyle yapacağız.  Login-logo eklentisi eklentiyi indirip çalıştırmak yeterli olacaktır. İster eklentiler kısmından aratıp yükletin isterseniz verdiğim linkten indirip ftp yoluyla eklentiler içine atabilirsiniz.

Login Logo Eklentisi

Eklentiyi kurup çalıştırdıktan sonra , kullanacağımız logonun ismini login-logo.png yapıp wp_content klasörünün içine atıyoruz. Artık login logomuz değişmiştir.

Yukarıdaki resimde öncesi ve sonrasını görmektesiniz. Kesinlikle çalışan bir yöntemdir. Functions dosyalarında ki kodlarla oynamadan küçük bir eklentiyle logonuzu değiştirebiliyorsunuz. İşlemler bu kadardır. Soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bildirebilirsiniz.

Paylaşımı Faydalı Bulduysanız ve Bu Tür Paylaşımların Devamının Gelmesini İstiyorsanız Bağış Sayfamızdan Destek Olabilirsiniz.

{yenibrk}

Namı Değer yenibrk , teknolojik sorunları çözerek ve bilgi paylaşımı yaparak kullanıcıların yaşadığı sorunları çözmek için uğraşır..
Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*