Sponsor Reklam

Youtube Videolarını Yoruma Kapatmak

yenibrk 16 May 2017 İnternet  0

Bu yazımda youtube videolarınızı yorumlara kapatma işlemini anlatacağım. Youtube videolarınıza bir çok istenmeyen yorum , hakaret ve kötü niyetli insanlardan çirkin yorumlar alabilirsiniz. Bu durumlarda videolarınızın yorum yapma ayarlarını değiştirebilirsiniz. Aşağıda bu işlemi nasıl yapacağınızı anlatacağım.

Youtube Videolarını Yoruma Kapatma İşlemi ?

Yüklemiş olduğunuz videolara ulaşmak için oturum açmanız gerekmektedir. Daha sonra kanalım kısmından videonuza tıklayarak hemen altında Bilgi ve ayarlar seçeneğine tıklayınız.

Burada videolarınızla ilgili temel bilgiler ekranı açılacaktır. Yan tarafta menülerde gelişmiş ayarlar seçeneği vardır ve orayı açın. Gelişmiş ayarlar penceresinde Yorumlar kısmı vardır ve yorumlara izin ver seçeneği işaretlidir. Bu işareti kaldırırsanız videonuzu izleyenler videoya daha yorum yapamayacaklar.

Eğer isterseniz yapılan yorumları onay işlemine sokabilirsiniz. Bunun için Göster seçeneğinin yanındaki Tümü yazan yeri sadece onaylananlar seçmeniz gerekecektir. Sizin onayınız olmadan yapılan yorumlar yayınlanmayacaktır. İşlemler bu kadardır. Soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bildirebilirsiniz.

Paylaşımı Faydalı Bulduysanız ve Bu Tür Paylaşımların Devamının Gelmesini İstiyorsanız Bağış Sayfamızdan Destek Olabilirsiniz.

{yenibrk}

Namı Değer yenibrk , teknolojik sorunları çözerek ve bilgi paylaşımı yaparak kullanıcıların yaşadığı sorunları çözmek için uğraşır..
Benzer İçerikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*